Beszerző munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Bővebb információ!!!

▶️Feladat:
- Kereskedelmi műszaki cikkek, alkatrészek beszerzése a gyártás igényeinek megfelelően,
- Új szállítók felkutatása, beszállítókkal való kapcsolattartás, rendelések kezelése
- Folyamatos kapcsolattartás gyártó részlegekkel, tervezőkkel
- A rendelési folyamat teljes menedzselése, vállalati rendszerben történő feldolgozása
- Beszállítók versenyeztetése
- Szerződéskötés a beszállítókkal
- Szoros együttműködés a raktárral

▶️Elvárás:
- Beszerzési területen szerzett tapasztalat
- Közép vagy -felsőfokú műszaki végzettség (gépésztechnikus vagy műszaki menedzser, gépészmérnök)
- Idegen nyelv ismerete (angol vagy német vagy francia)
- Önálló munkavégzés

▶️Előny:
- Gyártó cégnél, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- Kiváló kommunikációs képesség

▶️Amit a cég kínál:
- Bérigényt kérünk!
- Azonnali munkakezdés
- Stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú munkalehetőség
- Utazás/Bérlettámogatás

Munkaidő: Egyműszakos 8 órás munkarend

Munkavégzés helye: Kecskemét vonzáskörzete

e-mail címre, vagy érdeklődjön:
Fábián Dorina HR Tanácsadónál a 76/504-870 vagy
30/694-7415 telefonszámok valamelyikén a pozíció megjelölésével