Beszerző munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Lajosmizsei partnerünk részére beszerző munkatársat keresünk!

Feladat:

- Beszállításokkal kapcsolatos adminisztrációs feladatok

- Rendelések leadása

- Cég munkafolyamatainak nyomon követése

- Elszámolások készítése

- Beszállítókkal való folyamatos kapcsolattartás

-  A munkavállaló csoportban dolgozik

- A munkavállaló a beszerzési vezetőnek fog beszámolni az elvégzett munkáról

Elvárás:

- Középfokú végzettség (logisztikai, építész technikusi)

- 3 év beszerzői munkakörben szerzett tapasztalat

- Felhasználói szintű számítógép ismeret

- Önálló, megbízható és pontos munkavégzés

Előny:

- Építőipari anyagismeret

- Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Utazás/bérlet támogatás megegyezés szerint

Munkaidő: 1 műszak, nappali munkavégzés

Munkavégzés helye: Lajosmizse