Bérszámfejtő és Tb ügyintéző munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Bővebb információ!!!

▶️Feladat:
- Munkavállalók ki és beléptetése, munkaszerződések, munkaköri leírások elkészítése, Bér és adó elszámolási, valamint TB kifizetőhelyi feladatok elvégzése
- Munkavállalók munkabérének számfejtése, nyilvántartása bérfizetéshez bérlisták elkészítése, kiadása
- Béren kívüli juttatások elszámolása, dolgozókkal szembeni követelések nyilvántartása, rendezése
- Munkaköri besorolások meghatározása,
- Szabadságok nyilvántartása
- A munkaviszony megszűnésével, átsorolásával kapcsolatos ügyintézés, jogszabály illetve belső szabályzat szerinti követelések érvényesítése
- A munkaviszonnyal kapcsolatos okmányok kezelése, munkaügyi nyilvántartások vezetése

▶️Elvárás:
- Bér és Tb ügyintéző végzettség
- Minimum 3 év tapasztalat

▶️Előny:
- IBS bérprogram ismerete

▶️Amit a cég kínál:
- Kiemelt bérezés
- Munkaidő: heti 30 óra 4 napos munkarendben
- Stabil, hosszú távú karrierlehetőség

⏰Munkaidő: heti 30 óra 4 napos munkarendben

</div>

                                                </div><!-- end main -->

                                        </div><!-- end wrapper -->

                                <div class=