Beszerző/Projektvezető munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat

Feladatok:
- Fémiparhoz szükséges alapanyagok beszerzése: normál és nemesacél szálanyagok, lemeztáblák
- Potenciális beszállítók keresése, árajánlatkérés, tárgyalások lefolytatása, versenyeztetés, összehasonlító elemzések készítése
- A szállítók teljesítményének és a piaci lehetőségek folyamatos feltérképezése
- Napi feladatok teljeskörű adminisztrációja, dokumentációkezelés SAP vállalatirányítási rendszerben
- Beszerzési riportok, kimutatások készítése
- Társosztályokkal és az anyacéggel történő kapcsolattartás

Elvárások:
- min- középfokú végzettség
- német aktív tárgyalóképes nyelvtudás
- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
- ügyfélorientált, precíz, rugalmas személyiség

Amit a cég kínál:
- kimagasló juttatási rendszer
- 13. havi fizetés
- útiköltség hozzájárulás
- hosszútávú együttműködés
- Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Táborfalva

Céges busz: Lajosmizse, Felsőlajos, Dabas, Tatárszentgyörgy, Pusztavacs, Hernád felől