Budaörsi partnerünk részére keresünk projekt raktáros munkatársakat víz-, gáz-, fűtésszerelő végzettséggel!

Kiemelt ajánlat

Épületgépészeti kivitelezésekkel foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk projekt raktáros munkatársat!

Feladatok:

  • a cég saját projekt raktárának vezetése
  • beérkező áruk kezelése
  • anyagkiadások intézése
  • alvállalkozók kiszolgálása
  • készlet folyamatos nyomon követése
  • rendelési igények összeállítása
  • teherautóra történő fel-, és lerakodás, anyagmozgatás
  • raktár rendjének kialakítása és fenntartása
  • a raktár és környezetének rendben tartása
  • kapcsolattartás alvállalkozókkal, beszállítók képviselőivel, áruszállítókkal
  • beérkező és kimenő szállítólevelek, egyéb dokumentációk kezelése
  • a feladatkörhöz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, számítógépes rendszer kezelése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség (víz-, gáz-, fűtés-, hűtés szerelő)
  • épületgépészetben (víz-, gáz-, fűtés-, hűtés, légtechnika, klíma) szerzett minimum 1-3 éves tapasztalat
  • szerelési anyagok ismerete
  • raktározási tapasztalat

Előny:

  • épületgépész szakközépiskolai érettségi vagy technikum
  • felhasználói szintű Microsoft word, excel, outlook
  • targoncavezetői engedély

Amit a cég kínál:

  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények, igényes cégközpont, korszerű munkaeszközök
  • stabil vállalati háttér, hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • különböző ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek a cég telephelyén
  • igény esetén szálláshely Budaörsön

Munkaidő: H-P 7:00-16:00

Munkavégzés helye: Budapest és/vagy Pest megye