Termelésvezető munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat

Gyártó és kivitelező Partnerünk számára keresünk Termelésvezető munkatársat!

Feladatok:

  • A hozzá tartozó 6-8 fő fizikai munkaállomány munkájának szervezése, irányítása, fejlesztése, moziválása és teljesítményértékelése
  • Alapanyag beszállítás koordinálása, dokumentálása
  • Napi termelési jelentések készítése, termelési tervek betartatása, termelési folyamatok optimalizálása
  • Felsővezetők támogatása a terület céljainak elérése érdekében
  • Együttműködés, kapcsolattartás társosztályokkal
  • Vidéki helyszínen lévő megrendelések felmérése, elvégzett munkák leellenőrzése
  • Intézkedési tervek készítése, nyomonkövetése

Elvárások:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Műszaki érzék
  • Terhelhetőség
  • Stresszkezelési képesség
  • Ügyfélközpontúság
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Célorientáltság, minőségtudat

Előny:

  • Műszaki végzettség
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete
  • A lean filozófia, szemlélet, eszközök és módszerek alkalmazása a munkavégzés során
  • Lean elvek alkalmazásában szerzett gyakorlat

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Utazási támogatás
  • Továbbképzési és fejlődési lehetőség

Munkaidő: 7:00-16:00

Munkavégzés helye: Jánoshalma