Informatikus munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Partnerünk részére Informatikus munkatársat keresünk!

Feladat:

- Vállalatirányítási rendszer bevezetésének támogatása

- Informatikai rendszer fenntartása

- Állomány kezelése

- Rendszergazdai feladatok

Elvárás:

- Szakirányú felsőfokú főiskolai végzettség

- Német vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete

- Termelőüzemben szerzett tapasztalat

- Csapatmunka

- Jó kommunikáció, problémamegoldó képesség

- Stressztűrő képesség

- Önálló, megbízható és pontos munkavégzés

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség

- Utazás/bérlet támogatás

- Havi cafeteria rendszer

- Szakmai kihívást jelentő változatos feladatok

Munkaidő: 1 műszak, nappali munkavégzés

Munkavégzés helye: Örkény