Minőségügyi vezető munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat

Partnerünk számára Minőségügyi vezető munkatársat keresünk!

Feladatok:

  • A vállalat minőségügyi területének teljes körű koordinálása, vezetése (7 fő)
  • Üzemünk felkészítése auditokra, auditok lebonyolítása, reklamáció kezelése
  • Minőségügyi mérőszámok felügyelete, a célok nem teljesülése esetén intézkedési tervek kidolgozása és nyomon követése
  • Fontosabb minőségügyi projektekben való részvétel
  • Minőségügyi dokumentációk készítése
  • Jelentések, beszámolók készítése
  • Együttműködés az anyavállalat minőség irányítási csapatával

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy szakirányú végzettség
  • Minimum 2-3 éves gyártó környezetben, lehetőleg fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú német nyelvismeret szóban és írásban
  • Minőségirányítási szabványok és dokumentumok ismerete
  • Önálló munkavégzés, döntéshozatali képesség, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kimagasló utazási támogatás
  • Kreatív, kihívásokkal teli feladatok
  • Hosszú távú együttműködés
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Táborfalva, Pest megye