Gyártáselőkészítő (gépészmérnök) munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat

Fémmegmunkálással foglalkozó Partnerünk számára keresünk Gyártáselőkészítő (Gépészmérnök) munkatársat!

Feladatai:

  • A cégre jellemző gyártási folyamatok tökéletes elsajátítása,
  • Cikkszámok létrehozása
  • Technológiai utasítások készítése a tapasztalati időtáblázatok alkalmazásával /munkautasítás, darabjegyzék, szerszámozottsági felmérés/
  • Árajánlat készítése az elkészített munkautasításból az SAP rendszerben
  • Rajzváltoztatások bedolgozása
  • Technológiai javaslatok a konstrukció felé és gyártáskönnyítő megoldások fejlesztése az üzem területén

Követelmények:

  • Főiskolai végzettség
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • SAP rendszer ismerete
  • Angol vagy német nyelv ismerete

Amit kínálnak:

  • kimagasló bérezés
  • cafetéria
  • utazási támogatás
  • pályamatrica
  • ajánlási bónusz, jubileum, egyéb juttatások
  • beiskolázási támogatás

Munkaidő: 8:00-16:30

Munkavégzés helye: Táborfalva