Preparatív vegyész munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Partnerünk megbízásából keresünk munkavállalót az alábbi pozícióba:

PREPARATÍV VEGYÉSZ

A munkakör főbb feladatai:

•Irodalomkutatás, szakszövegek önálló feldolgozása és elkészítése
•Szintetikus preparatív fejlesztő munka laboratóriumban
•Az elvégzett feladatokról magyar és angol nyelvű jelentések készítése

Elvárások:

•Vegyész, vagy vegyészmérnöki diploma (MSc. fokozat)
•Legalább 3-5 év szerves preparatív területen szerzett szakmai tapasztalat
•Minimum középszintű, aktív angol nyelvtudás (a szakmai nyelvet is beleértve)
•Magas szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, PowerPoint)
•Önálló, megbízható munkavégzés
•Jó szervező és problémamegoldó képesség

Amit a cég kínál:

•Versenyképes fizetés, Cafeteria rendszer
•Stabil, hosszú távú munkalehetőség
•Szakmai kihívást jelentő változatos feladatok
•Utazás/Bérlet/Albérlet támogatás

Munkavégzés helye: Budapest IV. és IX. kerület

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette

az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a

vagy érdeklődjön:Fábián Dorina HR Tanácsadónál

a 76/504-870 vagy 30/694-7415 telefonszámok valamelyikén.