Budaörsi Partnerünk számára keresünk Víz-, Gáz-, Fűtés-, Légtechnikai szerelő munkatársat!

Kiemelt ajánlat

Épületgépészeti kivitelezésekkel foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk Víz-, Gáz-, Fűtés-, Légtechnikai szerelő munkatársat!

Feladatok:

  • Csőhálózat és/vagy légtechnikai hálózat szerelése.
  • Komplex épületgépészeti nagyrendszerek kivitelezése.
  • Épületgépészeti rendszerek szerelvényezése.

Elvárások:

  • Szakirányú épületgépész szakmunkás végzettség.
  • Felelősségtudat, önálló, igényes munkavégzés.
  • Rugalmasság, megbízhatóság.

Előny:

  • Műanyagcső (KPE) hegesztési, szereléstechnológiai ismeret.
  • Ív-, és lánghegesztési szakvizsga, minősítés.
  • Karos és/vagy ollós emelőgép kezelői vizsga.
  • B kategóriás jogosítvány.

Munkavégzés helye: Az ország egész területe, Budaörsi telephely.

Amit a cég kínál:

  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat.
  • Kulturált környezet, jó munkakörülmények, korszerű eszközök.
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttér.
  • Előrelépési, fejlődési lehetőség.
  • Különböző ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek.
  • Igény esetén szálláshely Budaörsön