Műszaki értékesítő munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Bővebb információ!!!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

▶️Feladat:
- Fémipari felülettisztítási technológiák (berendezések és anyagok) értékesítése
- Meglévő ügyfélkör folyamatos ápolása, kapcsolattartás
- Műszaki igényeik felmérése, ajánlatok elkészítése, termékek és szolgáltatások értékesítése
- Megrendelések logisztikai koordinálása

▶️Elvárás:
- Műszaki végzettség
- Jó kommunikációs készség
- Értékesítői mentalitás
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

▶️Előny:
- Felsőfokú műszaki végzettség
- Értékesítésben szerzett tapasztalat
- Egyéb idegen nyelv ismerete

▶️Amit a cég kínál:
- Bérigényt kérünk (+cafeteria, 13.havi bér, teljesítmény bónusz)
- Céges autó (saját használatra is)
- Minden szükséges informatikai háttér
- Modern irodai munkakörnyezet
- Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
- Stabil, szakmai fejlődési lehetőség és hosszú távú karrierlehetőség

</div>

                                                </div><!-- end main -->

                                        </div><!-- end wrapper -->

                                <div class=