Műszakvezető raktáros munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Bővebb információ!!!

▶️Feladat:
- Áruátvétel-árukiadás
- Komissiózás
- Raktári rend fenntartása

▶️Elvárás:
- Zöldség-gyümölcs áruismeret, pontos munkavégzés,
- Targonca vezetői engedély
- Középfokú végzetség
- Számítógép felhasználói szintű ismeret
- Három műszakos munkarend vállalása (vasárnaptól-csütörtökig)

▶️Előny:
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
- B kategóriás jogosítvány

▶️Amit a cég kínál:
- Főállású munkakör
- Munkába járás hozzájárulás
- Kiemelt bérezés, megegyezés szerint
- Stabil, hosszútávú munkahely
- Előrelépési lehetőség

⏰Munkaidő: Három műszakos munkarend vállalása (vasárnaptól-csütörtökig

</div>

                                                </div><!-- end main -->

                                        </div><!-- end wrapper -->

                                <div class=