Víz-, Gáz-, Fűtésszerelő munkatárat keresünk Szerelésvezető munkakörbe!

Kiemelt ajánlat

Épületgépészeti kivitelezésekkel foglalkozó Partnerünk megbízásából keresünk Szerelésvezető munkatársat!

Feladatok:

  • szerelési anyagok kiírása
  • építési területen, műszaki kérdések egyeztetése építésvezetővel vagy más illetékes kollégával
  • kivitelezési munkák helyszíni koordinálása
  • szerelők irányítása
  • szerelési munkák ellenőrzése

Elvárások:

  • szakmunkás végzettség (víz-, gáz-, fűtés-, hűtés szerelő)
  • minimum 2 éves tapasztalat nagy rendszerek kivitelezésében, épületgépészetben (víz-, gáz-, fűtés-, hűtés, légtechnika, klíma)
  • szerelési anyagok ismerete

Előny:

  • épületgépész szakközépiskolai érettségi vagy technikum
  • felhasználói szintű Microsoft word, excel, outlook

Amit a cég kínál:

  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
  • jó munkakörülmények, igényes cégközpont, korszerű munkaeszközök
  • stabil vállalati háttér, hosszútávú, megbízható munkalehetőség
  • különböző ingyenes sportolási, kikapcsolódási lehetőségek a cég telephelyén
  • igény esetén szálláshely Budaörsön

Munkaidő: H-P 7:00-16:00

Munkavégzés helye: Budapest és/vagy Pest megye