Gépi forgácsoló munkatársat keresünk!

Kiemelt ajánlat!

Partnerünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Gépi forgácsoló

Feladatok:

- Műszaki rajz, technológiai utasítás alapján forgácsolt alkatrészek készítése elő gyártmányból

- Jellemzően hegesztett szerkezetek megmunkálása a feladat (síkmarás, furatozás, furatesztergálás)

Elvárások:

- Szakirányú végzettség

- Műszaki rajz ismerete

- Önálló munkavégzés

Előnyök:

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

- Versenyképes fizetés, prémium rendszer

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség

- Utazás, bérlettámogatás

Munkaidő: Kétműszakos munkarend

Munkavégzés helye: Lajosmizse

e-mail címre, vagy érdeklődjön:
Fábián Dorina HR Tanácsadónál a 76/504-870 vagy
30/694-7415-ös telefonszámok valamelyikén a pozíció megjelölésével